Setkání s hokejovým vedením

22.08.2012 15:10

 

Setkání s vedením klubu

 

V úterý 21.8.2012 jsme se opět sešli s vedením HC Stadion Litoměřice, za klub s námi tentokrát hovořili Dan Sadil, Petr Přikryl a Dan Tvrzník. Po krátkém neformálním úvodu si vzal slovo p.Sadil. Poděkoval nám fanouškům za podporu, za vysokou návštěvnost a také za zájem o dění v klubu. Zejména zhodnotil fakt, že máme oficiální fanklub, občanské sdružení, a můžeme tedy být  partnery.

 

Dalším bodem byla informace o financování klubu, rozpočtu a také o sponzorech. Nechci zbytečně zabíhat do podrobností, snad jen zmíním, že největším sponzorem klubu je město, na dalších dvou místech je Autosalon Horejsek a několikrát probíraný nový sponzor, pivovar Klášter. Toto jsou velcí sponzoři, ale za nimi pak následuje dlouhý seznam firem podílejících se na financování hokeje v Litoměřicích. Vrátím se ale k novému sponzorovi, vedení klubu prezentuje nabídku pivovaru jako zajímavou a přínosnou do budoucnosti nejen pro klub, ale i pro nás fanoušky.

 

Poslední dobou se vyrojilo několik spekulací, asi největší z nich je „příchod“ Jiřího Bubly. Na toto téma pohovořil Dan Tvrzník, p. Bubla ještě z pozice manažera litvínovského klubu s námi dobře spolupracoval, o čemž svědčí velký počet hokejistů hrajících v našem dresu. Jeho úkolem je i nadále zajišťovat spolupráci mezi litvínovským a litoměřickým hokejem, zdůraznil, že není zaměstnancem klubu. 

 

Velkým tématem je partnerství se Spartou, v přípravě se tu vystřídalo poměrně dost hráčů pražského klubu a tak každého zajímá, jak bude situace vypadat dále. Nejsme farmou Sparty, jsme rovnocenní partneři. O tom kolik hráčů Sparty nastoupí rozhodnou naši trenéři. Jak řekl Dan Tvrzník, důležité je sestavu stabilizovat a ne stále střídat hráče. Je jisté, že i v sezoně k nám ze Sparty přijdou hráči, ale rozhodně nepůjde o velké zásahy do sestavy. Co je však důležité říci, že spolupráce se netýká jen Ǎčka, ale i mládeže. Pro ty jsou plánovány přípravné kempy, kde si se svými vrstevníky z Prahy zatrénují naši mládežníci a dostanou tak možnost porovnat práci u nás a ve Spartě. Klub klade důraz na práci z mládeží, vždyť litoměřický hokej již dost vynikajících hokejistů dokázal vychovat.

 

A dostáváme se k tomu, co bude fanoušky asi nejvíce zajímat. V nadcházející sezoně nás čeká několik novinek, jednou z nich je velká obrazovka proti tribunám. Další je, že se za pomoci sponzorů chystá přestávkový program, kde budou soutěže o ceny. No a konečně se dostávám k Fanklubu HC Stadion Litoměřice, pro členy je připravena řada výhod, zmíním např. slevy na nákup ve fanshopu. Seznam výhod členství ve fanklubu se nadále bude rozšiřovat, jednáme o tom s Petrem Přikrylem. Brzy se dozvíte další informace.