Z Třebíče se třemi body !

06.11.2011 14:36

Litoměřičtí hokejisté přivezli zpět do Kalich arény cenné tři body z ledu nevyzpytatelné Třebíče za výhru 3:1. V první třetině byl souboj v režii Horácké Slavii, a to se potvrdilo v 18. minutě kdy propasíroval puk za Přikrylova záda domácí Stejskal. Naopak druhá třetina byla zase v režii hostí, když Stadion začal velikým tlakem a šancemi Marka Loskota a Jardy Haška, posléze přišla přesilovka Stadionu, kterou využil Petr Horčička po odražené střele Milana Vobořila. Třetina se dohrávala i nadále tak jak začala a Litoměřice měli i další šance na vstřelení branky, jenže ty zůstali nevyužity. Třetí perioda byla opět vyrovnanější i když ze hry měla více Třebíč. Po dvou velkých šancích měli oba týmy, ale opět přišla přesilovka a v ní Martin Novák. Stadion byl po této brance pod velkým tlakem, ale výborně bránil, a když už něco prošlo tak v bráně stál velmi pozorný a dobře chytající Petr Přikryl. V poslední minutě domácí odvolali brankáře a toho využil Petr Horčička, který hned po buly projel celé kluziště a zavěsil na konečných 3:1. Litoměřické Kališníky to sice nepostrčilo na osmé místo, ale přiblížilo na dva body za Hradec Králové, za nimi je stále tříbodový odstup, kam se vyhoupl Šumperk. Ve středu 9. 11. od 18hodin přivítá v Kalich aréně jedenáctý Písek.