O body se tentokrát bude bojovat v Kalich Aréně

28.09.2011 10:18

Sedmé kolo sehrají hokejisté Stadionu Litoměřice na domácím ledě proti Horácké Slavii Třebíč. Stadion po třech prohrách a mizerném skóre 6:18, se propadl na dvanáctou příčku s pěti body, za ním zaostává nováček z Mostu a již zmíněna Třebíč. Třebíčtí slavili první výhru v minulém kole, kdy porazili Kadaň v prodloužení, třetí a zatím poslední bod získali hned v prvním kole na ledě Mostu za prohru v prodloužení. Hosty ze Zlína posílila dvojice Finsterle s Honejskem. Ale ani Kališníci nezaostávají s posilami, z Ústí k nám opět přichází Honza Kloz, k němu by se měli přidat dvě nové tváře do obrané řady, na to si ovšem budeme muset počkat až do zčátku zápasu. Získá Stadion další body do tabulky a odlepí se alespoň částečně ode dna ligové tabulky? Podaří se prolomit střeleckou smůlu? Zůstnou všechny body v Kalich Aréně? Všechno si určitě přejeme, tak doražme podpořit náš tým od 18 hodin do Kalich Arény, a nebo jej sledujte jako již tradičně na onlajny.cz.