Z Kadaně opět s prohrou ...

25.09.2011 11:30

Litoměřičtí hokejisté již potřetí v této sezóně nestačili na celek z města Kadaň, tentokráte prohráli 4:1. O výsledku rozhodla již první třetina, kde jsme vytvořili několik chyb, z kterých jsme obdrželi tři branky a vsítili jsme jen jednu z hokejky Petra Horčičky. Za Kadaň se postupně trefili Chlouba, Fiala a Bursík. Ve druhé třetině se skóre mohlo změnit, ale nikdo ze střílejicích svou šanci neproměnil, ať už to byl za Litoměřické Heinisch, Hlusička s Kafanem a nebo Horčička. Proběhlo i několik nevysvětlitelných zkratů rozhodčího Čecha, ale na to si asi musíme za poslední dobu něják zvyknout... V záverečné dvacetminutovce, se opět žádný z pokusů z hokejek Litoměřic neujal. A tak přišlo power-play, kde výhru domácích pojistil do prázdné branky Bílek.